Vlerësimi: 6.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(2 Voto)

Fotot

8-Bit Christmas

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pushimet e Pi Uisë (2016)

  image
  Paul Reubens, Joe Manganiello. Pas një takimi fatal me një të huaj misterioz, Pi Ui Hermani, një i rritur që sillet ende si fëmijë dhe që nuk është larguar kurrë...
 • Më Mirë Një Elefant sesa Një Pasuri (1996)

  image
  Spikeri Xhek Korkoran është i vendosur të bëjë karrierë, por angazhimet më të mëdha që merr janë ato që si pranon askush. Një ditë, ai merr një telegram për...
 • Kopshti i baballarëve (2003)

  image
  Dy baballare të papunë vendosin të krijojnë nje biznes duke u kujdesur për femijet. Konkurenca e tyre me një tjeter institut parashkollor shkakton një sere...
 • Mr. Bones (2001)

  image
  A medicine man is sent looking for the son of his tribal king, and brings back an American golfer and a host of goons intent on keeping him in the golf tournament.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.