Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.93/10
(30 Voto)

Fotot

Konti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte KristosKonti i Monte Kristos

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Legjioni i fundit (2007)

  e diel
  image
  Kur perandoria romake po shkonte drejt rënies së saj, i riu Romulus Augustus largohet nga qyteti dhe fillon një udhëtim të rrezikshëm për në Britani, për të...
 • Kingsman: Rrethi i artë (2017)

  e diel
  image
  Pas shkatërrimit të zyrave qendrore dhe mbajtjes peng së botës nga një organizatë terroriste, "Kingsman" nisen në kërkim të aleatëve te rinj "Statesman" në...
 • Celulari (2004)

  e diel
  image
  Kim Basinger, Chris Evans, Jason Statham. Një i ri merr një telefonatë anonime nga një grua, që i thotë se e kanë rrëmbyer. Por ajo s'e di ku ndodhet dhe ai duhet...
 • No Time to Die (2021)

  e diel
  image
  James Bond është larguar nga shërbimi sekret. Paqja e tij përfundon shpejt kur Felix Leiter, një mik i vjetër nga CIA, kthehet për t’i kërkuar ndihmë, duke e çuar...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.