poster

Apex

Apex (2021)

Thriller, Aksion, Fantashkencë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Edward Drake

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 4.9/10
(33 Voto)

PËRMBLEDHJE

A group of hunters pays for an elite hunt on a desert island - hunting for a man. Everything goes as planned until the hunters are the prey. Former policeman James Malone (Bruce Willis) is serving a life sentence for a crime he did not commit. He is given a chance to regain freedom if he survives a deadly game in which a group of hunters pays for the pleasure of hunting another human on a remote island. Malone accepts the rules, and when he arrives, he unleashes all hell by creating traps and waging a psychological war against the hunters. Loosely based on The Most Dangerous Game.

Fotot

ApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApexApex

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • GRABITËSI (2017)

  image
  Jack Cregan po përpiqet të zbulojë kush fshihet pas vrasjes së babait të tij, duke vënë gjithçka në rrezik. I gjendur mes Marbella-s dhe Londrës, Jack bëhet gati...
 • Shtetrrethimi (1998)

  image
  D.Washington, A.Bening. Kur një autobus me pasagjere shpërthen në Bruklin, dhe një vale sulmesh terroriste nisin të godasin shtetin e Nju Jorkut, një agjent...
 • Zhdukje identiteti (2012)

  image
  Aaron Eckhart, Olga Kurylenko. Një agjent i ish-CIA-s dhe vajza e tij detyrohen të arratisen, kur kolegët e tij fshijnë nga arkivat të gjitha të dhënat e...
 • Në Kërkim të Një Viktime (2003)

  image
  Profesori i arkeologjisë Robert Bërns është në një vend duke udhëhequr një gërmim të rëndësishëm në rrënojat e lashta në kufirin e Lindjes së Largët me Kinën. Ai...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.