poster

I padurueshmi

Il bisbetico domato (1980)

Komedi, Romance | Itali
Tring Smile | e shtunë | 21:30

Vlerësimi: 7.7/10

Fotot

I padurueshmiI padurueshmiI padurueshmiI padurueshmiI padurueshmi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aziatikët e pasur (2018)

  e enjte
  image
  Komedija romantike bashkëkohore, e bazuar në një bestseller global, ndjek Rachel Chu në Singapor për të takuar familjen e të dashurit të saj.
 • Taverna (2012)

  Sot
  image
  Kjo dramë/komedi argëtuese që zhvillohet në skenën kulinare emocionuese të San Fransiskos tregon Sal Sartinin, një kuzhinierë të shtënë pas punës i cili duhet të...
 • Delikatesë (2011)

  Sot
  image
  Nathalie e bukur, pas vdekjës së burrit rrëmbehet nga vrulli i punës. Pas njëfarë kohe, miqësohet me Markusin, një vartës i saj. Marrdhënia thellohet. Megjithatë,...
 • Eskanaba nën dritën e hënës (2001)

  Sot
  image
  Dita e parë e sezonit të gjuetisë së drerëve mund të jetë një ritual më vete për shumë gjahtarë në Miduest, por në asnjë vend nuk festohet si në qytetin e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.