PËRMBLEDHJE

Në Hollivud, njerëzit në nevojë vërtiten rreth shtëpisë së një psikologu, Dr. Henri Karter. Mes këtyre njerëzve është Xheku, një yll i moshuar që kërkon leje të tradhtojë të shoqen, Shamusi një regjisor i droguar, Patriku, një producent me frymëzim të madh, Xheremi, një shkrimtar i ri që ka nevojë për një pushim, Xhema, një gjimnaziste që do të lërë shkollën e shumë e shumë njerëz të tjerë me probleme nga më të ndryshmet.

Fotot

Mos të lëntë mendjaMos të lëntë mendjaMos të lëntë mendjaMos të lëntë mendja

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hesher (2010)

  e diel
  image
  Hesher është një i vetmuar. Ai e urren botën dhe të gjithë njerëzit në të. Ai ka flokë të gjatë të yndyrshëm dhe tatuazhe amator. Është i kequshqyer dhe pi shumë...
 • Masakër (2011)

  e diel
  image
  Histori për takim të katër prindërve, pas rrahjes në oborr midis djemve të tyre.
 • SERENATA E NJU JORKUT (2007)

  e diel
  image
  Dy miq fëmijërie përpiqen të kuptojnë jetën e tyre. Rej (KRIS KLEIN) është një baterist në një bandë rockënroli, dhe Ouen (FREDI PRINZE I RI) është një kineast...
 • Dinner in America (2020)

  e diel
  image
  An on-the-lam punk rocker (Kyle Gallner) and a young woman (Emily Skeggs) obsessed with his band go on an unexpected and epic journey together through the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.