poster

Love Map

Love Map (2021)

Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Damián Romay

Vlerësimi: 6.4/10

PËRMBLEDHJE

When a self-assured relationship columnist who is about to launch a dating app that uses a figurative map of personal characteristics to match people is sent on an assignment with a prickly tour guide to create a real map of the most romantic places in Florida as a promotional tool, Their different perspectives on everything from what qualifies as breakfast food to how to know when you're in love made for a bumpy ride to when an unexpected detour shows them tender moments happen in the most unlikely places and the road to true love often takes you off course.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ndërmarrje dhe lavdi (2004)

  Nesër
  image
  Pasi u zhvendos disa kohë më parë nga shtëpia e rehatshme në Vermont për në veri të shtetit Nju Jork, familja e Benxhamin Stidit po përpiqet për të gjetur vend...
 • Agjentet e fatit (2011)

  Nesër
  image
  E kontrollojmë ne fatin tonë, apo na manipulojnë forcat e padukshme? Një burrë shikon çfarë i ka rezervuar e ardhmja dhe kupton se dëshiron diçka tjetër. Që ta...
 • A Little Christmas Charm (2020)

  Nesër
  image
  Holly Hayes works in her best friend Megan Snyder's Greenwich Village vintage clothing shop, while she designs jewelry on the side, that love and knowledge of...
 • Një romancë në Paris (2019)

  e premte
  image
  Isabella, bën hapin e madh dhe hyn në një konkurs prestigjioz të verës në Paris. Mes pijeve, ushqimit të mirë, dhe njohjeve të reja, ajo mund të fitojë më shumë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.