poster

The Christmas Book

The Christmas Book (2021)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PËRMBLEDHJE

Ember Morley, a graphic designer and aspiring storybook illustrator in Manhattan is surprised when she learns she has inherited her Grandmother's Christmas tree farm. She heads back to her hometown of Willow Hill in order to sell it before Christmas, but the charming townspeople convince her to stay a little longer and help plan their annual Christmas Tree Festival. When forced to work with Brandon Hart, the farm's handsome caretaker, Ember is reminded of the things she once wanted in life. Will the magic of Christmas guide her on the right path?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një Burrë i Përkryer (1999)

  Sot
  image
  Sër Robert Chiltern është një ministër i suksesshëm i qeverisë, dhe ka një grua të dashur. Ai rrezikon ti humbasë të gjitha këto kur znj.Cheveley shfaqet në...
 • Dy prej nesh (2008)

  Sot
  image
  Jean-Christian Ranu (Daniel Auteuil) është një llogaritar pak tuhaf, i cili jeton pa plane. Nga ana tjetër, Gilles Gabriel (Alain Chabat) është këngëtar i muzikës...
 • Dating & New York (2021)

  Sot
  image
  Once upon a time in New York City....they swiped right.
 • Mjederat magjike (2010)

  Sot
  image
  Historia e Monikës 11-vjeçare, e cila e fajëson veten e saj për problemet në shtëpi. Vajza e vogël mendon se, kur do të fitojë konkursin shkencor, babai i saj do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.