Vlerësimi: 5.3/10

Fotot

Christmas ExplorerChristmas ExplorerChristmas ExplorerChristmas ExplorerChristmas ExplorerChristmas ExplorerChristmas Explorer

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 007 - Ne sherbimin e Madherise se saj (1969)

  e martë
  image
  Këtë here sëbashku me Drakon, ai niset në ndjekje të ndjekje Ernst Stavro Blofeld. Ndjekja vazhdon në në Zvicërr, ku ai shtiret si Z. Hilary Bray për të mësuar më...
 • Në ndjekje të së nesërmes (2015)

  e martë
  image
  Një shkencëtar dhe një adoleshente, fillojnë një mision të rrezikshëm për të zbuluar sekretet nga 'Bota e së ardhmes', një vend i magjishëm i bllokuar midis kohës...
 • Koktej Baruti (2021)

  e martë
  image
  Tre breza grash luftojnë kundër atyre që kërcënojnë tu mohojnë atyre gjithçka. Ato duhet të mësojnë të kenë besim te njëra-tjetra, teksa përballë kanë një...
 • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater (2020)

  Sot
  image
  Single mom Maggie is facing Christmas alone until Lucas crashes into her life and becomes an unexpected houseguest. Over the course of the holidays the two find...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.