poster

Der Zauberlehrling

Der Zauberlehrling (2017)

Familjar, Fantazi | Gjermani
Regjia: Frank Stoye

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

Fotot

Der ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer ZauberlehrlingDer Zauberlehrling

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Cancel Christmas (2010)

  image
  Santa Claus discovers children have become too greedy and must prove otherwise before his favorite holiday is canceled. Santa's mission is to teach two...
 • Fluke (1995)

  image
  Workaholic Thomas Johnson dies in an auto accident and comes back to life as a dog. Remembering some of who he was, he returns to his wife and son to protect them...
 • Dëshira e Salmës (2019)

  image
  Salma, një vogëlushe jetime, ka kaluar pjesën më të madhe të jetës, duke ëndërruar për prindërit e saj. Një ditë, ajo zbulon një libër me histori magjike dhe...
 • Dadoja Mekfi (2005)

  image
  Ç'mund të bëjë një baba i vetëm për të mbajtur dhe edukuar 7 femijë të pabindur të cileve iu punon mendja vetëm për ngaterresa? E vetmja rrugezgjidhje per te do...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.