poster

The Maids

The Maids (1975)

Dramë, Romance | Mbretëria e Bashkuar, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.4/10

PËRMBLEDHJE

Two house cleaners, Solange and Claire, hate their employers. While they are out, the two take turns at dressing up as Madame and insulting her.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gûzen to sôzô (2021)

  e hënë
  image
  An unexpected love triangle, a failed seduction trap and an encounter that results from a misunderstanding, told in three movements to depict three female...
 • Driveways (2019)

  e hënë
  image
  Helping his mom (Hong Chau) as she looks after the house of her recently deceased sister, shy 8-year-old Cody (Lucas Jaye) begins to come out of his shell when he...
 • Babai fantazëm (2011)

  e hënë
  image
  Profesori Amerikan Robert Traum fillon një udhëtim aventuresk dhe argëtues nëpër Bucovina për të gjetur Samiun projektues, i vetmi person i gjallë që mund t'i...
 • Mbreti i ri (2019)

  e hënë
  image
  Romuli dhe Remi, dy barinj dhe vëllezër besnikë, përfundojnë duke marrë pjesë në një udhëtim ku njëri prej tyre do të bëhet themeluesi i kombit më të madh që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.