poster

Rübezahls Schatz

Rübezahls Schatz (2017)

Fantazi, Familjar, Romancë | Gjermani, Çeki

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PëRMBLEDHJE

A servant girl falls in love with the god of the valley. The Baroness wants nothing but the gold of the god. A fight to win the lands he protects and his love.

Fotot

Rübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls SchatzRübezahls Schatz

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aquamarine (2006)

  image
  Përfytyroni sikur të gjeni në pishinën tuaj një qenie mitologjike që mendonit se ishte veçse një trillim i librave me përralla. Përfytyroni sikur shoqja juaj më e...
 • Mistletoe Over Manhattan (2011)

  image
  After sensing her husband is losing his Christmas spirit, Mrs. Claus travels to a place where she knows the spirit of Christmas still exists: New York City.
 • Piter Pan (2003)

  image
  Jeremy Sumpte, Jason Isaacs, Olivia Williams. Fëmijët e familjes Darling, takojnë më shtëpinë e tyre Piter Panin, i cili i bën një vizitë të papritur. Ai i çon...
 • Teen Witch (1989)

  image
  Louise is not very popular at her high school. Then she learns that she's descended from the witches of Salem and has inherited their powers. At first she uses...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.