poster

Cradle Did Fall

Cradle Did Fall (2021)

Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 6.6/10
(72 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Σελήνη, 66 Ερωτήσεις (2021)

  image
  After years of distance, Artemis has to get back to Athens due to her father's poor health. Discovering her father's well-kept secret allows Artemis to understand...
 • Dielli i asaj mbrëmje (2009)

  image
  Një fermer i moshuar tenesian kthehet në fshatin e tij dhe duhet të përballohet me tradhëtinë e familjës, shfaqjen e armikut të vjetër dhe me humbjen e fermës së...
 • Hvor kragerne vender (2021)

  image
  Laura has distanced herself from her family in the countryside and has moved to Copenhagen to be a writer. When she returns to her childhood home to attend her...
 • The Last Ones (2020)

  image
  A mining village in the Lapland tundra becomes a hotbed of tension between reindeer herders and miners. Rupi, a tough young miner, is quietly in love with his...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.