PËRMBLEDHJE

An antique seller and a cleaner clash over how to downsize a magnificent estate right before Christmas. As the two uncover the house's treasures, they find a way to reconnect the reclusive owner with his own Christmases past.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Studentët e huaj (2008)

  Sot
  image
  Katër studentë në vitin e fundit kanë gjetur një mënyrë të thjeshtë për tia hedhur sa më lehtë shkollës. Ata publikojnë një program shkëmbimi njohurish me disa...
 • Rikthim në të tashmen (2021)

  Sot
  image
  Takimi i rastësishëm i Bartit me Vjenën enigmatike çon në një fundjavë të vrullshme së bashku. Të dy bien shpejt dhe çmendurisht në dashuri, por të dy mbajnë...
 • Në fije të perit (2009)

  Sot
  image
  Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar duan të bëjnë një luftë, por jo të gjithë njerëzit janë dakord me këtë...
 • Foul Play (1978)

  Sot
  image
  When, unbeknownst to Gloria, a microfilm cassette is left with her by a dying agent, she becomes entangled in a complicated series of events. She's pursued by a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.