PËRMBLEDHJE

Lifetime's first-ever Christmas sequel follow Jacquie as she and Tyler try to plan their perfect destination Christmas wedding. Naturally, Jacquie's plans go awry when her boisterous family intervenes in her planning and her snooty wedding planner quits in protest. While nothing goes as initially planned, Jacquie and Tyler get a Christmas wedding more memorable than they could have ever dreamed.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një jetë e re (2004)

  Sot
  image
  Një nga pasojat e përfshirjes së Amerikës në Luftën e Vietnamit ishin edhe fëmijët e ushtarakëve amerikanë që kanë pasur me gratë ose të dashurat e tyre...
 • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater (2020)

  Nesër
  image
  Single mom Maggie is facing Christmas alone until Lucas crashes into her life and becomes an unexpected houseguest. Over the course of the holidays the two find...
 • Christmas Explorer (2021)

  e enjte
  image
  A cartographer of school maps has plans for Christmas at home until her boss has a last-minute project for her, designing a novelty treasure map of the North Pole.
 • The Enchanted Christmas Cake (2021)

  e enjte
  image
  After recently losing her grandmother, Gwen is struggling to run their bakery and regain the Christmas spirit. She agrees to work with a celeb chef for his...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.