Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gosford Park (2001)

  Sot
  image
  Set in the 1930s, the story takes place in an old-fashioned English country house where a weekend shooting party is underway. The story centers on the McCordle...
 • Babylon Sisters (2017)

  Sot
  image
  Kamla and her parents have just moved in a rundown building on the outskirts of Trieste together with other immigrant families and an old grumpy retired school...
 • Hirushja e Krishtlindjes (2016)

  Sot
  image
  Enxhi punon per kompanine e xhaxhait te saj, nderkohe qe te gjitha meritat i merr kusherira e saj. Ne ballon me maska te organizuar per Krishtlindje, ajo smund te...
 • HOTEL PËR QENTË (2009)

  Sot
  image
  Dy fëmijë fshehurazi marrin qen endacakë në një hotel.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.