PËRMBLEDHJE

When her job transfer falls through, stockbroker Sam Wallace is forced to return home to upstate New York. Happy to be reconnecting with her mother for the Christmas holiday, she is less happy to be forced to confront her high-school sweetheart, whom she left to pursue her business career.

Fotot

Heart of the Holidays

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Mëkat fatal (2013)

  image
  Një djalë dhe një vajzë bien në dashuri. Por natën që u takuan, ajo ishte e dehur dhe e droguar dhe ai e shfrytëzoi. Edhe pse ajo nuk mban mend thuajse asgjë nga...
 • Para se të të njihja ty (2016)

  image
  Emilia Clarke, Sam Claflin.Luiza, është një vajzë e re plot jetë, e cila bën punë të ndryshme për të ndihmuar familjen. Will është shumë i pasur, një djalë super...
 • Four Nights of a Dreamer (1971)

  image
  The dreamer is Jacques, a young painter, who by chance runs into Marthe as she's contemplating suicide on the Pont-Neuf in Paris. They talk, and agree to see each...
 • Krahet e dashurise (1997)

  image
  Pas vdekjes së mamasë së saj, Keit Kroi shkon të jetojë me tezen e saj, Modin, e cila bëhet kujdestarja e saj dhe paguan babanë e Keitit për ti qëndruar larg...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.