Fotot

Shkëmbim ZjarriShkëmbim ZjarriShkëmbim ZjarriShkëmbim ZjarriShkëmbim ZjarriShkëmbim Zjarri

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nata e hakmarrjes (2017)

  image
  Jamie Foxx, Tip 'T.I.' Harris. Pasi nje grabitjeje shkon keq dhe djali i tij rrëmbehet, një polic i korruptuar ka vetëm një natë për t'i shpëtuar hetimit të...
 • Xhon Uik: Kapitulli 2 (2017)

  image
  Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio. Supervrasësi, Xhon Uik detyrohet t'i rikthehet botës së krimit nga një ish ortak i tij, që kërkon të marrë kontrollin e një...
 • Agonia e një vrasësi Voltazh i lartë (2009)

  image
  J.Statham. Vrasësi i famshëm me pagesë Çev Çelios rikthehet, dhe kësaj here do të vihet në ndjekje të mafiozit kinez që i ka vjedhur zemrën e tij dhe ia ka...
 • Transportuesi (2002)

  image
  J.Statham. Frenku është një ish agjent special qe tashmë merret me transport mallrash ilegale. Porosia e radhës s'ndryshon nga të tjerat, por rrugës'"pakoja' nis...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.