poster

Clifford the Big Red Dog

Clifford the Big Red Dog (2021)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Mbretëria e Bashkuar, Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Walt Becker

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 2.12.21

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shaun the Sheep Movie (2015)

  Sot
  image
  Tired of working on the farm, the special sheep, Shaun, takes his flock and the farmer's dog, Bitzer, into his own "temporary escape plan" after an unexpected...
 • Jeta sekrete e kafshëve (2016)

  Sot
  image
  Zbuloni se ç'bëjnë kafshët shtëpiake kur njerëzit nuk ndodhen pranë tyre. Jeta e qetë e një qenushi terrier të quajtur Maks, do të kthehet përmbys kur i zoti i...
 • Lili dhe Endacaku (1955)

  Sot
  image
  Historia e Lilit per te siguruar mbijetesen
 • A Winter Princess (2019)

  Sot
  image
  An undercover princess working at a ski hill teams up with the owner's brother to plan the resort's 50th anniversary celebration.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.