Fotot

SonyHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man IIHollow Man II

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Në kërkim të identitetit (2019)

  image
  Scott Adkins. Një burrë zgjohet në Vietnam pa asnjë kujtesë se kush është ose nga vjen. Ndërsa endet nëpër qytet për të gjetur të dhëna nga e kaluara e tij, ai...
 • Njeriu i padukshem (2000)

  image
  E.Shue, K.Bacon. Një shkencetar brilant por arrogant ka gjetur formulën që mund t'i bëjë kafshët të padukshme dhe t'i ktheje përsëri në normalitet. Por kur i...
 • Shpella e nëndheshme (2005)

  image
  Një grup zhytësish dhe shkencëtarësh eksplorojne një sistem shpellash në Rumani. Kur një shembje e tokës bllokon daljen, grupi do të ngece brenda dhe surprizat...
 • Aquarium of the Dead (2021)

  image
  A scientific accident causes sea creatures in an aquarium to become zombies.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.