Vlerësimi: 6.6/10

Fotot

Kids Run

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kumbari III (1990)

  Sot
  image
  In the final instalment of the Godfather Trilogy, an aging Don Michael Corleone seeks to legitimize his crime family's interests and remove himself from the...
 • Celesi i sekreteve (2005)

  Sot
  image
  Karolina është një 25 vjeçare, punonjëse në një azil, e cila kujdeset për të sëmurët dhe pleqtë. Një punë kjo e paracaktuar që të lante gabimet e saj ngaqë kishte...
 • Kafileria (2010)

  Sot
  image
  Tre delikuentë të mitur vijnë në një institucion ndëshkimoro - korektues, ku janë nën drejtim të një rojtari me përvojë.
 • M (1931)

  Sot
  image
  Someone is murdering children in Berlin. The Police search is so intense, it is disturbing the 'normal' criminals, and the local hoods decide to help find the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.