Fotot

Luftë Dragonjsh

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hellboy 2 - Ushtria e Artë (2008)

  Sot
  image
  Ne kete vazhdim te aventures se super heroit djallezor, nje elf i keq shkel nje pak te lashte mes humaneve dhe gjallesave te tjera, pasi i shpall lufte...
 • Në gjueti për të vrarë (2010)

  Sot
  image
  Një grup të arratisurish, marrin peng një agjent të kufirit dhe vajzën e tij adoleshente dhe fshihen në pyll. Por instinkti për mbijetesë do ta bëjë agjentin të...
 • Katershja fantastike 2 - Serfisti i argjendte (2007)

  Sot
  image
  Galaktus ka përcaktuar tokën si shënjestrën e tij të ardhshme. Misioni i tij do të vihet në veprim nga Serfisti i hekurt. Ky është një mision për Katërshen...
 • Poliorkia stin odo Liperti (2019)

  Sot
  image
  Set beside the UN Buffer Zone that divides the city of Nicosia, Siege on Liperti Street tells the story of one family's struggle to hold on to their home, no...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.