poster

The Boss Baby 2

The Boss Baby: Family Business (2021)

Animacion, Aventure, Komedi, Familjar, Fantazi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Tom McGrath

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 30.9.21
Vlerësimi: 5.9/10

PËRMBLEDHJE

Vëllezërit Templeton tashmë të rritur, janë larguar nga njëri-tjetri, por një foshnjë e re "boss baby" me një qasje të re të përparuar do t'i bashkojë ata sërisht - dhe do të frymëzojë një biznes të ri familjar.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gol 2: Ëndrra (2007)

  e diel
  image
  When Newcastle United soccer star Santiago Munez is offered a spot with Real Madrid, he accepts, but the move - accompanied by big money and fame - tests his ties...
 • Koko dhe sekreti i madh (2017)

  Sot
  image
  I përballur me ndalimin e muzikës në familjen e tij prej shumë gjeneratash, Migeli 12 vjeçar futet në 'Tokën e të Vdekurve' për të gjetur stërgjyshin e tij, një...
 • Je criais contre la vie ou pour elle (2009)

  Sot
  image
  In the forest, the herd of deer turns against the hound dogs that have been chasing them so far. From this unusual chase, new landscapes arise from the ground....
 • The Lego Movie 2: The Second Part (2019)

  Sot
  image
  Kanë kaluar pesë vite qëkur çdo gjë ishte për mrekulli dhe tashmë qytetarët po përballen me një kërcënim të ri gjigand: pushtuesit LEGO DUPLO® nga hapësira, që po...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.