poster

Malignant

Malignant (2021)

Krim, Dramë, Horror, Mister, Triller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kinë, Rumani
Regjia: James Wan

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 11.11.21
Vlerësimi: 6.3/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Man with the Golden Arm (1955)

  e diel
  image
  This is to drug addiction what The Lost Weekend was to alcoholism - a trailblazer. It's directed by Otto Preminger, whose gloating over controversial subject...
 • Misteret e Kronikave: I Gabuari (2019)

  e diel
  image
  The body of a woman who had been missing for three years is found. Her husband, acquitted for lack of evidence but now seen as guilty, asks Alex for help. As Alex...
 • The Quare Fellow (1962)

  Sot
  image
  Thomas Crimmins is a new warder, or guard, in an Irish prison. He is young, naive, and idealistic, determined to serve his country by his part in meting out...
 • Toka jonë (1964)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në një fshat të Shqipërisë së Veriut në vitet e para të pasluftës. Nënë Lokja kthehet pas shumë vitesh pranë fëmijëve të saj me shpresë se pas...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.