poster

The Honkers

The Honkers (1972)

Aksion, Komedi, Dramë, Uestern | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Steve Ihnat

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.0/10

Fotot

The Honkers

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Pakoja (2012)

  Sot
  image
  2013. Steve Austin, Dolph Lundgren. Vrasës profesionistë kërkojnë te ndalin me çdo kusht korrierin e besuar të një mafiozi, i cili është ngarkuar me misionin e...
 • Guida (2001)

  Sot
  image
  Kampionati ka filluar, por piloti më i shpejte i sezonit s'ndihet në formën e tij më të mirë. Për t'i ardhur në ndihme, pronari i makines se tij do të thërrasë...
 • Shpejtësi dhe çmenduri 4 (2009)

  Sot
  image
  Duke u kthyer ne rruget ku filloi gjithcka, dy burra ribashkohen me dy gra. Ata shfaqin muskujt dhe makinat ekzotike ne Los Anxhelos dhe ne shkretetiren...
 • Godzilla (2014)

  Sot
  image
  Përbindëshi më i famshëm në botë gjendet përpara një lufte me krijesën MUTO që krijohet nga ekperimentet arrogante shkencore, dhe i cili na kërcënon ekzistencën tonë
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.