Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.33/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Home for my Heart (2022)

  Sot
  image
  Organic teashop owner Bonnie Highstreet wants nothing to do with the music business, but when she helps music sensation Ryder Jamison develop lyrics for his new...
 • Bella Vista (2014)

  Sot
  image
  The film tells a story of Doris, an English language teacher at the University of Montana, and a class of foreign students. Throughout the movie, Doris and her...
 • Dielli i asaj mbrëmje (2009)

  Sot
  image
  Një fermer i moshuar tenesian kthehet në fshatin e tij dhe duhet të përballohet me tradhëtinë e familjës, shfaqjen e armikut të vjetër dhe me humbjen e fermës së...
 • I çmendur pas muzikës (2014)

  Sot
  image
  Një baterist i ri dhe i talentuar ndiqte një akademi prestigjioze të muzikës dhe kishte profesor kujdestar njeriun më të respektuar të shkollës, i cili tregohej...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.