Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.33/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krijesa te Harruara (2020)

  Sot
  image
  Një ekip kërkuesish nënujorë përpiqen të gjejnë shpëtim pasi një tëmet shkatërron laboratorin e tyre në thellësi të oqeanit.
 • Lojërat e urisë - Kryengritja, Pjesa e Parë (2014)

  Sot
  image
  Pas bombardimit të qarkut 13, Katnis Everdini pranon më në fund kërkesën e presidentes Alma Koin dhe këshilltarit të saj Plutark Hevënsbi dhe bëhet Grifsha,...
 • Paç fat! (2013)

  Sot
  image
  Laki dhe Rafael kanë jetuar gjithmonë në anën e gabuar të ligjit. Kur një punë shkon shumë keq, Laki e gjen veten në borxh ndaj te fortëve te zonës. Ai detyrohet...
 • Bokseri (2009)

  Sot
  image
  Beni është një i ri me të kaluar jo të mirë. Vjen momenti që djaloshi del nga burgu. Tashmë Beni dëshiron të ndryshojë jetën e tij dhe të bëhet një njeri më i...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.