Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 4.33/10
(3 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Njeriu Merimangë (2002)

  Sot
  image
  Një djalosh i thejshtë të cilit iua kalua një dhunti, një mallkim, një jetë e re. Kush është ai? Ai është Spiderman. Mirësevini në jetën e Piter Parker një...
 • Mbretëria e Parajsës (2005)

  Sot
  image
  Kur trashëgimtari i fronit perandorak vihet në shënjestër të një vrasjeje nga vëllai i tij i madh, princi i ri arratiset nga mbretëria dhe kërkon mbrojtje....
 • Armiq të ngushtë (2013)

  Sot
  image
  Pasi një dërgesë e madhe droge humbet në kufirin mes SHBA-së dhe Kanadasë, rroja i pyllit dhe ish oficeri i marinës Henri dërgohet për të gjetur dërgesën. Ngecur...
 • Operacioni U.N.C.L.E. (2015)

  Sot
  image
  Ngjarjet zhvillohen në vitin 1960. Agjenti i CIA-s Napoleon Solo dhe agjenti i KGB-së bëjnë çmos për të ndaluar një organizatë kriminale ndërkombëtare, e cila...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.