poster

SNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRIT

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021)

Aksion, Aventure, Fantazi, Sci-Fi, Triller | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.29/10
(7 Voto)

PËRMBLEDHJE

2021 Aksion, aventurë, fantazi. Henry Golding, Andrew Koji. Pasi shpëton jetën e trashëgimtarit të tyre të dukshëm, Snake Eyes i vetmuar këmbëngulës mirëpritet në një klan të lashtë japonez të quajtur Arashikage ku atij i mësohet mënyra e luftëtarit ninja. Por, kur të zbulohen sekretet nga e kaluara e tij, nderi dhe besnikëria e Snake Eyes do të vihet në provë - edhe nëse kjo nënkupton humbjen e besimit të atyre që janë më të afërt me të.

Fotot

SNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRITSNAKE EYES: G.I.JOE ORIGINS - SYTË E GJARPRIT

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Hakmarresit 2: Epoka e Ultratonit (2015)

  e premte
  image
  Kur Toni Stark përpiqet te rindezë një program paqeruajtës të quajtur Ultron, gjërat marrin një kthesë të frikshme dhe Hakmarrësit janë të vetmit që ndoshta mund...
 • Pesha e së shkuarës (2018)

  e premte
  image
  Një detektive policie ribashkohet me njerëzit nga një detyrë e fshehtë në të kaluarën e saj të largët, për të bërë paqe.
 • Truproja e Gruas së Vrasësit (2021)

  e premte
  image
  Truproja i famshëm Majkëll Brajs vijon miqësinë e tij me vrasësin Darius Kinkeid, teksa këtë herë përpiqen të shpëtojnë, Sonian, gruan e këtij të fundit
 • Endrra te verteta (2010)

  e premte
  image
  Dom Kobi nuk vjedh gjëra, ai vjedh ide. Duke e projektuar veten thellë në ndërgjegjen e shënjestrave të tij, ai mund të mbledhë informacione që as hakerat më të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.