Fotot

H Is for HappinessH Is for HappinessH Is for HappinessH Is for Happiness

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
  • The Kid (1921)

    image
    A woman decides to abandon her baby in the backseat of an automobile with a handwritten note attached, beseeching the finder to care for and love the child. The...
  • Historia e Polianës (1960)

    image
    Nje realizim i ri. Poliana eshte nje vajze jetime, e mire, por tezja e saj eshte e rrepte dhe s'e kupton natyren e qeshur te saj. Vetem kur qyteti rrezikon te...
  • Heronjtë (2010)

    image
    Një njeri është ne makinë nga ana fshatit në një nxitim për të marrë në një takim të rëndësishëm të biznesit. Mendja e tij është e preokupuar me mendimet rreth...
  • Një qen në Shtepinë e Bardhë (2010)

    image
    Deni, një djalë jetim dhe shumë ëndrrimtar, një ditë gjen një qen me emrin Tedi. Që nga ky çast, aventura më e madhe e jetës së tij, do të nis: 'Ti kthej qenin,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.