Fotot

PërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesitPërmbaruesit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alita: Battle Angel (2019)

  Sot
  image
  Një histori për rrugëtimin e një vajze të re për të zbuluar të vërtetën se kush është dhe luftën e saj për të ndryshuar botën.
 • Mendi dhe pasuria e çirokisë (2010)

  Sot
  image
  Filimi i shekulit XX, i dyti i bazuar në sërë librash popullare "Mendi" nga Luis Lepardi, në të cilën Mendi zgjidh mistere me ndihmën e shoqeve të saj.
 • Godzilla: Mbreti i përbindëshave (2019)

  Sot
  image
  Agjencia Monarch përballet me përbindësha gjigandë, përfshirë të fuqishmin Godzilla, i cili do të ndeshet me përbindëshat Mothra, Rodan dhe armikun e tij më të ri...
 • Shazam (2019)

  Sot
  image
  Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala - SHAZAM! – që nga një djalosh...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.