poster

Ti më përket mua

You Belong to Me (2021)

Dramë, Mister, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Vaughn Stein

Vlerësimi: 5.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.5/10
(6 Voto)

Fotot

Ti më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket muaTi më përket mua

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëfimet (2016)

  image
  Takimi i G8 mbahet në hotelin luksoz në bregun gjerman. Ekonomistët më të fuqishëm të botës takohen të marrin vendime të rëndësishme që do ta ndikojnë rëndë...
 • Lokali (2017)

  image
  Fati i një grupi të panjohurish përcaktohet nga një njeri misterioz që ata besojnë se mund t'iu plotësojë çdo dëshirë me kusht që ata të përmbushin detyrën që iu...
 • Blast (2021)

  image
  In a Parisian parking lot Sonia finds herself trapped in her car with her son and the daughter of her boyfriend Fred, who has been left outside, powerless to deal...
 • Grua e panjohur (2006)

  image
  Një grua ukrainase e quajtur Irena me paramendim e fut veten e saj në jetën e një familjeje italiane të re, të pasur. Duke mos u ndalur në asgjë për tu bë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.