PËRMBLEDHJE

When event planner Darcy returns to her home town to plan her mother's wedding, charming caterer Kyle soon catches her eye. Will romance blossom?

Fotot

A Whirlwind Wedding

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ka diçka tek Meri (1998)

  image
  Cameron Diaz, Ben Stiller, Matt Dillon. Edhe pse takimi i parë ishte një katastrofë dhe kanë kaluar 13 vjet, Tedi ka ende ndjenja për Merin, prandaj ka punësuar...
 • Ish i dashuri i gruas sime (2006)

  image
  Zach Braff, Jason Bateman, Amanda Peet. Pasi Tomi dhe Sofia bëhen me bebe, ata shkojnë të jetojnë në qytezën e saj të lindjes. Por jo vetëm që Tomi duhet të...
 • Sweet Home Alabama (2002)

  image
  Reese Witherspoon, Josh Lucas, Patrick Dempsey. Një vajzë e re, që vite më parë braktisi burrin e saj në Alabama dhe u bë stiliste e suksesshme, duhet të...
 • Zonjusha Petigru (2008)

  image
  Frances McDormand, Amy Adams. Zonjusha Petigru, një dado që s'ka aspak fat në punën e saj, nuk ka më pothuajse asnjë opsion. Por kur rastësisht fillon punë tek...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.