poster

Pafajësia e humbur

Cherry (2021)

Dramë, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
ArtKino 3 | Sot | 18:40

Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

Pafajësia e humbur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Kjo është Anglia (2006)

  image
  Kjo është Anglia, të rinjtë modernë, romantikët e rinj dhe tullacë janë nën kulturat kryesore të kësaj vere në Anglinë e vitit 1983. 12 vjeçari Shon është lënë të...
 • The 400 Blows (1959)

  image
  Seemingly in constant trouble at school, 14-year-old Antoine Doinel returns at the end of every day to a drab, unhappy home life. His parents have little money...
 • TË KORRUPTUAR (2000)

  image
  Dakota Smith është një polic me përvojë me një problem: partneri i tij vdiq nga një plumb, dhe policët e korruptuar janë përgjegjës. Hetimi i Dakut e çon atë...
 • A Children's Story (2004)

  image
  An Italian film that focuses on the life of Rosario (Gianluca Di Gennaro), an eleven-year-old boy growing up in an environment of poverty and crime in Naples....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.