PËRMBLEDHJE

Muzikë, Riz Ahmed, Olivia Cooke, Paul Raci: I kandiduar për 6 çmime Oskar 2021, filmi tregon historinë e një bateristi të rrymës metal i cili fillon të humbasë dëgjimin. Duke qenë se transplanti është i pamundur për momentin, mjeku i rekomandon Rubenit që të mos ekspozohet kurrsesi ndaj zhurmave të forta, duke shtruar kështu para një dilemë tronditëse. A do ta pranojë ai këtë jetë të re?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri dhe urrejtje (2013)

  e enjte
  image
  Një grua e ndrojtur, mendon se po bie në dashuri me babain e një adoleshenteje për të cilën po kujdeset, por në të vëtetë është futur në kurth nga vajza.
 • Napoli velata (2017)

  e enjte
  image
  During an occult ceremony in an old house, a young handsome man seduces Adriano. They spend the night together and make an appointment, but the young man does not...
 • La terra dei figli (2021)

  e enjte
  image
  The end of civilization has arrived. A Father and his Son are among the survivors. When the Father dies, the Son decides to undertake a journey along a river in...
 • Die Welt (2012)

  e enjte
  image
  Die Welt is an audacious hybrid between fiction and documentary, showing contemporary Tunisia shortly after the Jasmine Revolution in 2011. In this insightful...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.