Vlerësimi: 8.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9/10
(28 Voto)

PëRMBLEDHJE

Fitues i 2 çmimeve Oskar 2021. Me Anthony Hopkins, Olivia Colman. Ana përpiqet të kujdeset për babanë e saj, i cili tregon shenja të demencës, por kërkon të mbetet e pavarur pavarësisht sëmundjes së tij progresive

Fotot

BabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabaiBabai

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Neverending Past (2018)

  image
  A triptych set in three different time periods about fathers who find themselves in borderline situations in which one is forced to make a decision among several...
 • Behind Green Lights (1946)

  image
  Police lieutenant Sam Carson investigates a political murder after the victim is dumped at the door of police headquarters.
 • London River (2009)

  image
  Një vejushë angleze dhe një emigrant afrikan që jeton në Francë, përpiqen të gjejnë fëmijët pas sulmit terrorist të vitit 2005 në Londër, dhe zbulojnë se ata...
 • Tingulli i metalit (2019)

  image
  Riz Ahmed, kandidat për Oskar 2021 si aktori më i mirë protagonist. Ruben, baterist i muzikës metal, fillon të humbasë dëgjimin brenda natës. Jeta që ai ka...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.