poster

She's Having a Baby

She's Having a Baby (1988)

Komedi, Dramë, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: John Hughes

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

PËRMBLEDHJE

This rather humdrum look at young love turning into disgruntled parenthood stars a highly believable Kevin Bacon and a less rooted-in-reality Elizabeth McGovern. There are some neat jokes about bulges, nappies and loss of freedom, and Bacon's terror at the impending event is almost palpable. But the movie fails to break any new ground, and, after a while, there is a familiar jaded ring to every hackneyed scenario. This is a shame, as director John Hughes tries his best to give everything a sparky, pacey feel, but the end result is simply just not funny enough.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Një natë në Stamboll (2014)

  e mërkurë
  image
  Ekranizimi i shfaqjes shumë e përhapur për keqpëdorimin e grupeve të tifozëve të Liverpulit, gjatë UEFA Ligës së kampionëve në vitin 2005 në Stamboll.
 • Unë, vetja ime dhe Irena (2000)

  Sot
  image
  Një polic i mirë, por me probleme personaliteti, duhet të mbrojë një grua që po i fshihet një të dashuri të korruptuar dhe bashkëpunëtorëve të tij. Çarli, një...
 • Xhoxho Lepuri (2019)

  Sot
  image
  . Fitues i çmimit Oskar. Kur një djalë i vetmuar gjerman zbulon se mamaja e tij fsheh një vajzë hebreje në papafingon e tyre, ai duhet të përballet me...
 • Bedrooms and Hallways (1998)

  Sot
  image
  Keith runs a male bonding group, which was meant to be macho fun, but acts as therapist as dreaded-unmanly emotional and even relational problems prove...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.