PËRMBLEDHJE

Ana e ka kaluar në Francë pjesën më të madhe të jetës së saj, por origjina e saj është nga Izraeli. Kur gruas i vdes i jati, Ana takohet me vëllain e saj, me nënë tjetër, Uli (Liron Levo), të cilin praktikisht nuk e njeh fare. Ky takim pas vitesh e ndryshon jeten e të dyve. Ndërsa Uli përgatitet për punën e tij, Ana ndërmerr hapa për ti dhënë fund martesës së saj dhe dëshiron të shkojë në Izrael, për të lidhur kontakt me vajzën, të cilën e ka braktisur menjëherë pas lindjes. Për të arritur qëllimin e saj, gruaja këmbëngul që ta shoqërojë vëllain gjatë udhëtimit. Nuk merr parasysh pasojat, që mbart me vete ky veprim…

Fotot

ÇlirimiÇlirimiÇlirimiÇlirimiÇlirimiÇlirimiÇlirimi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dashuri dhe urrejtje (2013)

  e enjte
  image
  Një grua e ndrojtur, mendon se po bie në dashuri me babain e një adoleshenteje për të cilën po kujdeset, por në të vëtetë është futur në kurth nga vajza.
 • Napoli velata (2017)

  e enjte
  image
  During an occult ceremony in an old house, a young handsome man seduces Adriano. They spend the night together and make an appointment, but the young man does not...
 • La terra dei figli (2021)

  e enjte
  image
  The end of civilization has arrived. A Father and his Son are among the survivors. When the Father dies, the Son decides to undertake a journey along a river in...
 • Die Welt (2012)

  e enjte
  image
  Die Welt is an audacious hybrid between fiction and documentary, showing contemporary Tunisia shortly after the Jasmine Revolution in 2011. In this insightful...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.