Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nanny McPhee Returns (2010)

  Sot
  image
  Nanny McPhee arrives to help a harried young mother who is trying to run the family farm while her husband is away at war, though she uses her magic to teach the...
 • Eternal Beauty (2019)

  Sot
  image
  Following a disastrous wedding day, Jane suffers a breakdown that leads to her diagnosis as a paranoid schizophrenic. Largely unsupported by her mostly unfeeling...
 • Grand Hotel Ekselsuar (1982)

  Sot
  image
  Grand Hoteli i Stresës, i drejtuar nga Tadeus, feston 50 vjetorin e aktivitetit të tij me një pritje madhështore dhe të ftuar ekstravagantë, historitë e të cilëve...
 • Qeni i parë (2010)

  Sot
  image
  Një djalë i adoptuar shoqërohet me një qen i humbur për të cilin mësohet që është e kryetarit të SHBA-ve. Dajli vendos të ikë nga shtëpia dhe ta kthejë qenin në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.