poster

The Sauce of Love

The Sauce of Love (2021)

Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Don McBrearty

Vlerësimi: 6.1/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • 007 - Misioni Vetetima (1965)

  e shtunë
  image
  James Bond vazhdon në misionin e tij të katërt, me qëllimin e tij për të rimarrë dy bomba të vjedhura. Ata janë marrë nga organizata e keqe SPECTER. Bota është...
 • Agjentet e fatit (2011)

  e diel
  image
  E kontrollojmë ne fatin tonë, apo na manipulojnë forcat e padukshme? Një burrë shikon çfarë i ka rezervuar e ardhmja dhe kupton se dëshiron diçka tjetër. Që ta...
 • Never Kiss a Man in a Christmas Sweater (2020)

  Sot
  image
  Single mom Maggie is facing Christmas alone until Lucas crashes into her life and becomes an unexpected houseguest. Over the course of the holidays the two find...
 • Frozen in Love (2018)

  Sot
  image
  When struggling bookstore owner Mary and the bad boy of professional hockey, Adam, are teamed together to help facilitate an image makeover for the other, they...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.