poster

Godzilla kundër Kongut

Godzilla vs. Kong (2021)

Aksion, Fantazi, Fantashkencë, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Australi, Kanada, Indi
Regjia: Adam Wingard
HBO2 | Sot | 20:40

Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(98 Voto)

Fotot

Godzilla kundër KongutGodzilla kundër KongutGodzilla kundër Kongut

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • I vetmi (2001)

  image
  Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham. Jet Li në rolin e dyfishtë si një oficer policie në luftë për jetën e tij kundër një vrasësi sozi nga një...
 • Arratisje nga hapësira (2012)

  image
  G.Pearce. Në të ardhmen e afërt një njeri i akuzuar padrejtësisht për vrasje, ka vetem 1 mundësi për të fituar lirinë. Ai duhet të ndërmarrë një mision pothuajse...
 • Akullthyesi (2013)

  image
  Në vitin 2031 bota përjeton një ngricë të tejskajshme. Të vetmit të mbijetuar gjenden brenda një treni. Por banorët nuk kanë të njëjtat privilegje. Shtresa më e...
 • Lusi (2014)

  image
  Nga Luc Besson. Me Scarlett Johansson, Morgan Freeman. Lusi detyrohet te transportojë një pako me një drogë eksperimentale që është fshehur në stomakun e saj. Por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.