PËRMBLEDHJE

Devon Butler është një 8-vjeçar që ëndërron të jetë një polic. Ai shikon shfaqje televizive të policisë, njeh procedurat e policisë dhe luan policët dhe hajdutët me mikun e tij Ray. Një ditë, ndërsa po binte nëpër një depo, ai dëshmon një vrasje. Ai shkon në polici, të cilët dëshirojnë informacionin, por nuk do t'i marrin deri sa ta bëjnë Devon polic. Policia më pas e shoqëroi atë me polic veteran (dhe fëmijë të urryer) Nick McKenna, dhe të dy u bashkuan në seri komike të ngjarjeve për të gjetur vrasësin.

Fotot

Një Polic e gjysmëNjë Polic e gjysmëNjë Polic e gjysmëNjë Polic e gjysmëNjë Polic e gjysmë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ella Enchanted (2004)

  Sot
  image
  Based on Gail Carson Levine's award winning novel, this is the story of Ella, a young woman who was given a "gift" of obedience by a fairy named Lucinda. Anything...
 • Happy Ending (2018)

  Sot
  image
  Helle has been waiting for her husband Peter to retire. Her dreams are crushed when Peter comes home with a big surprise; he is pursuing a new career as a wine...
 • Rini e dytë (2017)

  Sot
  image
  Elis është 40 vjeçe, e divorcuar, vajza e një regjizori të njohur si dhe nënë e dy fëmijëve. Në ditën e ditëlindjes duke festuar njihet me tre të rinj që...
 • Disco (2008)

  Sot
  image
  Didier është një fans 40-vjeçar i muzikës disko. Mashkulli nuk ka punë dhe akoma vazhdon të banojë me nënën e tij. Didier ka një djalë, të cilin nuk e ka parë...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.