Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.82/10
(92 Voto)

Fotot

Ultimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi Born

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Sy me sy me armik (2001)

  image
  Grif Mek Kliri është polic. I bir vret veten me pistoletën e tij. Një vit më vonë ai dhe gruaja e tij janë akoma të tronditur nga ngjarja. Grifi, pasi ndihet i...
 • E ikur (2012)

  image
  Kur motra e saj zhduk, Xhili është e bindur që u kthye vrasësi serial i cili e ka rrëmbyer para dy vitesh. Është gati të ballafaqohet edhe një here me njeriun që...
 • Protokoll (2008)

  image
  Njeriu e hulumton vdekjen misterioze të birit të tij dhe kupton se jeta e tij është në rrezik, kur zbulon një provë se një ndërmarrje farmaceutike luhet me jetët...
 • Kercenim i trefishte (2019)

  image
  Një vajzë miliarderi e cila ka qëllim të rrëzojë një organizatë kriminale, shënjestrohet nga një grup vrasësish. Ajo njihet me dy persona të cilët kërkojnë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.