PëRMBLEDHJE

The notorious "Angel of St. Pauli" is back. For Chief Inspector Jan Fabel there is no doubt who is behind the gruesome murder of a 48-year-old journalist. The act is like an unexplained series of crimes that occurred ten years ago and Fabel has no rest: Somebody cut the throats of nine men, all of them sex offenders, pimps and beating husbands, and castrated them aliv...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.