poster

Ajab Gazabb Love

Ajab Gazabb Love (2012)

Regjia: Sanjay Gadhvi

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 4.4/10

PëRMBLEDHJE

Rajveer falls in love with Madhuri. He realizes that she hates rich people. So Rajveer, along with his family, pretends to be poor to win Madhuri's love.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.