Vlerësimi: 5.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.11/10
(55 Voto)

Fotot

I vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmiI vetmi

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ushtari i te ardhmes (2013)

  Sot
  image
  Ne nje te ardhme jo shume te largët, qeveria e Mbreterise se Bashkuar po ndërton disa makineri lufte inteligjente per tu mbrojtur nga qëllimet pushtuese te Kines....
 • Fantastic Beasts 3 (2022)

  Sot
  image
  Pjesa e tretë e serisë 'Fantastic Beasts and Where to Find Them' që vazhdon me aventurat e Newt Scamander.
 • Policët e Furisë (2013)

  Sot
  image
  Dy policë problematikë, fillojnë të hetojnë disa vrasje në seri dhe zbulojnë se ato mund të kenë lidhje me një aktore bukuroshe.
 • Braitët (2017)

  Sot
  image
  Në Los Anxhelosin e së ardhmes, njerëzit jetojnë me orkët dhe elfët. Daryl Ward dhe Nick Jakoby, i pari njeri dhe i dyti ork, janë policë dhe ortakë gajte...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.