poster

Pettson and Findus: A Little Nuisance, a Great Friendship

Pettersson und Findus - Kleiner Quälgeist, große Freundschaft (2014)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.5/10

PëRMBLEDHJE

In search of a home young bold tomcat Findus finds shelter at the farmyard of old Pettersson, breaking the silence of the old man's lonely life once and for all. It's the beginning of a wonderful friendship. First Live-Action Movie with animated cat based on the bestselling children's book series Pettersson and Findus written by Sven Nordqvist.

Fotot

Pettson and Findus: A Little Nuisance, a Great FriendshipPettson and Findus: A Little Nuisance, a Great FriendshipPettson and Findus: A Little Nuisance, a Great FriendshipPettson and Findus: A Little Nuisance, a Great FriendshipPettson and Findus: A Little Nuisance, a Great FriendshipPettson and Findus: A Little Nuisance, a Great Friendship

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Alvin dhe Ketrushat (2007)

  image
  Janice Karman. Një kompozitor me emrin Dave Seville gjen sukses të madh kur ai vjen me një treshe Ketrusha këngëtarë: Lideri i tyre çapkën, Alvin, i zgjuari...
 • Gjithçka dua për Krishtlindje je ti (2017)

  image
  Një qenush' është gjithçka që Mariah e vogël do për Krishtlindje. Por si fillim, ajo duhet të tregojë, që di të kujdeset për qenushin e xhaxhait të saj. Për fat...
 • Motrat gazmore 2 (1993)

  image
  Nxënësit e Seint Frensis s'e njohin fare disiplinën. Shkolla ka nevojë për ndihmë nga lart. Ky është rikthimi i motrës Meri Klerans. Kësaj here ajo do t'iu japë...
 • Familja përbindëshe 2 (2021)

  image
  Për të çliruar Baba Yaga dhe Renfield nga kthetrat e gjahtarit të përbindëshave Mila Starr, Familja Wishbone shndërrohet edhe një herë në një Vampir, Përbindësh...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.