poster

Honeymood

Honeymood (2020)

Komedi, Dramë | Izrael
Regjia: Talya Lavie
Cinemax | 31.5.22 | 13:35

Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10

PËRMBLEDHJE

Following a fight in their honeymoon suite on the night of their wedding, a bride and groom embark on a surreal urban odyssey through the streets of Jerusalem.

Fotot

HoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymoodHoneymood

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Il bidone (1955)

  e martë
  image
  Aging small-time con man Augusto, who swindles peasants, works with two younger men: Roberto, who wants to become the Italian Johnny Ray, and Bruno, nicknamed...
 • Letra e dashurise (1999)

  e martë
  image
  Helena drejtonte një librari në një qytezë të vogël ku të gjithë duket se merreshin me punët e njëri-tjetrit. Xhorxhi e njihte Helenën që nga koha e shkollës dhe...
 • Ikbali dhe superçipi (2016)

  e martë
  image
  Ikbali dhe Sill janë miq të ngushtë dhe kanë jetuar gjithmonë pranë njëri-tjetrit. Rrugët duhet tu nënshtrohen rigjenerimit urban dhe Esalmani dhe Suaini...
 • Dasma e të Dashurës Time (2008)

  e martë
  image
  Tom dhe Hana kanë qenë miq me një dashuri platonike mes tyre që prej dhjetë vjetësh. Ai është një djalë që shkon me shumë vajza, ndërsa ajo do të martohet, por...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.