Fotot

HollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitëHollësitë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ndërmjetësi (1998)

  image
  Samuel L Jackson, Kevin Spacey. Një negociator pengjesh detyrohet të kthehet vetë në një marres pengjesh, pasi dikush i ngre kurth duke e bërë të dyshuarin...
 • The Woman in the Window (1944)

  image
  Gotham College professor Wanley and his friends become obsessed with the portrait of a woman in the window next to the men's club. Wanley happens to meet the...
 • Qytetarja Xhejn (2009)

  image
  Jane Alexander, një tërheqëse, grua atletike nga San Francisco, është duke shijuar një jetë të rehatshme në Pacific Heights me njeriun që ajo e do, i bukur,...
 • E pakthyeshme (2002)

  image
  "E pakthyeshme", një film i kandiduar për Palmën e Artë në vitin 2012, tregon historinë e një hakmarrjeje të errët të një gruaje që është përdhunuar mizorisht,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.