Fotot

Alice

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ka diçka tek Meri (1998)

  Sot
  image
  Tedi ishte një djalë i çuditshëm në gjimnaz, i cili do të shkonte në mbrëmje me vajzën më popullore të shkollës, Merin. Takimi nuk u bë sepse Tedi pati një...
 • Unpregnant (2020)

  Sot
  image
  A 17-year old Missouri teen named Veronica discovers she has gotten pregnant, a development that threatens to end her dreams of matriculating at an Ivy League...
 • Sepse Kështu Them Unë (2007)

  Sot
  image
  Dafni Uilder është një nënë që snjeh kufij. Ajo është nëna e tre vajzave. Psikologes së qëndrueshme Megit, Majës seksi dhe të pabesë dhe Milit të adhurueshme dhe...
 • Moyi dumky tykhi (2019)

  Sot
  image
  Vadim is twenty-two. He's a sound engineer and a downer. He's going to Canada in three months. Forever. Before the departure he's assigned to record the voice of...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.