Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Evolucioni (2001)

  Sot
  image
  When a meteorite falls to Earth two college professors, Dr. Ira Kane and Prof. Harry Phineas Block, are assigned the job of checking the site out. At the site,...
 • Gratë e Stepfordit (2004)

  Sot
  image
  Ira Levin's bestselling tale of extreme female makeovers is given a satirical update in this clumsy comedy from director Frank Oz. Matthew Broderick moves his...
 • Në Kërkim Të Kuptimit (2003)

  Sot
  image
  Një yll filmash me një ndjenjë zbrazëtie dhe një e sapomartuar por e lënë pas dore, takohen si dy të huaj në Tokio dhe formojnë një lidhje të pazakontë.
 • Despre oameni și melci (2012)

  Sot
  image
  In a small town, the state-owned car factory, which employs almost all the local men, is about to be privatized. What the workers do not know is that their...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.