poster

Big Friend, Little Friend

Kleiner Junge, großer Freund (2017)

Dramë | Gjermani
Regjia: Michael Karen

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.3/10

Fotot

Big Friend, Little Friend

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Qyteti Buzë Detit (2016)

  image
  Casey Affleck, Michelle Williams. Një dramë emocionale që prek fijet padukshme që ndërtojnë ose shkatërrojnë familjet. Fitues i dy çmimeve Oskar për aktorin më të...
 • Rruga për në Parajsë (2021)

  image
  Një përshtatje filmike e serialit ikonik të viteve 1980. Anxhela, një engjëll e dërguar në Tokë nga Zoti me misionin për të sjellë dashuri dhe dhembshuri, hiqet...
 • One More Time (2013)

  image
  Lucia is an aging Italian actress and director (beautifully portrayed by Antonioni's and Fellini's actress Lucia Bosé), decides to come back to the small town...
 • Commitment (2019)

  image
  Asli, a young mother who is trying to find a nanny to get back to work, finally meets young Gulnihal. Gulnihal is also a mother. With Gulnihal coming into her...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.